Cyklovýlet Kristiánov
Datum: 25. - 28. 10. 2014
Deníček


PODZIMNÍ CYKLOVÝLET KRISTIÁNOV

V sobotu jsme celí rozespalí vyjeli autobusem do Kristiánova v Jizerských horách. Po cestě jsme se ještě zastavili u hradu Sychrov a udělali krátký výlet v jeho okolí. Kromě toho, že se Láďovi rozbila přehazovačka a musel dojít k autobusu pěšky, se nic mimořádného nestalo.

Jizerské hory jsme projezdili křížem krážem. My odolnější - dravci jsme jezdili na výlety delší a namáhavější. Ti nejmenší z nás - savci - podnikali výlety kratší, které je moc neunavily, protože hlavně po ránu měli spousty energie. Navštívili jsme přehradu Souš, protrženou přehradu a přehradu Josefův Důl, kde jsme byli i na exkurzi. Uvnitř hráze 20 m pod hladinou bylo krásně teplo - asi 6°C, zatímco venku byly 2°C.

Vyšplhali jsme na vysokou horu Jizeru a překonali jsme strašlivou a nemilosrdnou zimu. Štěpán se nám vyzpovídal: ,,Když jsem jel z kopce, byl jsem takový "machr", že jsem brzdy neznal. Výmoly v silnici mě ale dostaly. Naštěstí mám pouze odřený zadek !" Každý si odvezl spousty nevšedních zážitků a samozřejmě bolavé svaly.

Markéta a Terka

Další obrázky Jana a Zbyněk

Vzkazy
Vyplňte jméno Vyplňte text vzkazu
Odesláním komentáře souhlasíte se zveřejnením na této stránce · Chráněno pomocí reCAPTCHA · Soukromí · Podmínky
Žádné vzkazy.
Zneplatnit