Cyklovýlet Dolce
Datum: 26. - 28. 10. 2013
Deníček

PODZIMNÍ CYKLOVÝLET

Jak už to bývá zvykem, na podzim se začíná ochlazovat a příroda se chystá na zimu. A protože se v zimě nedají sjíždět žádné řeky, tak jsme se rozhodli jet na kola a projet celé Trutnovsko. Minulý rok jsme byli v Budislavi a letos jsme jeli do Dolců u Trutnova do rekreačního střediska Policie ČR.

Vše to začalo na loděnici. Měli jsme přijít někdy brzo ráno a udělat jsme poslední přípravy před odjezdem. Naložili jse kola a batohy. Vše bylo připraveno a tak jsme vyrazili. Naposledy jsme zamávali rodičům, aby se jim tolik nestýskalo. Cesta nebyla zas až tak dlouhá, i když jsme museli jet oklikou, jelikož kruhový objezd byl rozkopaný a tak jsme jeli trochu netradiční cestou.

Dorazili jsme a přivítala nás krásná příroda a velebné údolí s jezerem a hospůdkou. Než jsme se stihli rozkoukat, tak věci byly vynošené do chaty a už jsme se proháněli na kolech po místních lesích a lukách. Plni energie jsme nadšeně šlapali jako o závod. Dokud jsme se nestřetli s ohromnými kopci, byli jsme plni optimismu, avšak tito strmí nepřátelé nám kladli veliký odpor. Kdo už nemohl, tak sesedl a musel dojít pěšky. Však ten, kdo zvládl vyjet kopec, měl radost, že pokořil onu horu.

Po večerech jsme hrávali známé i pro nás neznámé hry. Však nejvíce nás zaujal ping-pong a stolní fotbálek. I jídlo bylo chutné, jak večeře oddílem připravovaná, tak i napečené buchty a koláče od maminek. No zkrátka jsme se měli parádně a velmi rád bych si to příští rok zopakoval.

Vláďa Siegl

Další obrázky Miki a Ráček

Vzkazy
Vyplňte jméno Vyplňte text vzkazu
Odesláním komentáře souhlasíte se zveřejnením na této stránce · Chráněno pomocí reCAPTCHA · Soukromí · Podmínky
Žádné vzkazy.
Zneplatnit