Úrazové pojištění


Členové VK Slavia Hradec Králové (sdruženého v ČUS, dříve ČSTV) jsou na akcích klubu pojištěni dle smlouvy, kterou uzavřel ČUS. Bližší informace a pojistná smlouva zde. Pojištění se vztahuje i na nečleny, kteří se účastní akcí klubu.

Pojištění odpovědnosti za škodu


Členové VK Slavia Hradec Králové jsou pojištěni na odpovědnost za škodu vzniklou jinému na zdraví, usmrcením, na věci (jejím poškozením, zničením nebo pohřešováním) v souvislostí s činností klubu.

Cestovní pojištění


Členové našeho klubu jsou zároveň členy Českého svazu kanoistů (ČSK), proto i pro nás platí rámcová smlouva mezi ČSK a Pojišťovnou UNIQA a.s. č. 1360500503, která upravuje podmínky celoročního cestovního pojištění pro členy ČSK. Cestovní pojištění je k dispozici v tarifech pro Evropu a pro celý svět, pro jednotlivce, i ve zvýhodněném tarifu pro rodiny (děti do 18 let). Celoroční pojištění i připojištění se vztahuje i na kanoistiku na divoké vodě, rafting, rodeo na divoké vodě, sjíždění divokých řek od 3. stupně obtížnosti, vysokohorskou turistiku bez horolezeckého náčiní do 5 000 m. n. m., ferraty do obtížnosti D, , jízdu na horských kolech, kitting a další sporty. Pojištěna je i účast na veřejně organizovaných sportovních soutěžích pro neprofesionální sportovce, Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh včetně záchranných prací (vrtulník, horská služba), asistenčních služeb, pojištění odpovědnosti a úrazové pojištění (trvalé následky, úmrtí).

Podrobné informace o pojištění a uzavření on-line zde.
Zneplatnit