Zahraniční Wietržnice - soustředění Vodáček
Datum: 27. 7. - 3. 8. 2024 Vodáček
Instrukce

Letošní vodácké soustředění bude probíhat opět v Polsku na řece Dunajci. Je zde pěkný slalomový kanál Wietrznice. Kanál je co do obtížnosti akorát pro vás, hory, kopce a další řeky jsou nedaleko, takže námětů na výlety bude celá řada. A starší děti budou mít možnost zapádlovat si zase na kanále v Liptovském Mikuláši.

Termín: 26.7.(pátek večer) – 3.8.2024 (sobota) Odjíždět budeme v pátek večer. Návrat v sobotu navečer.
Místo: slalomový kanál na řece Dunajec, obec Wietrznice
Spaní ve stanech v malém kempu přímo u kanálu. Stany vlastní, případně jsou k dispozici i nějaké menší oddílové (max. pro 2 osoby). Na spaní si děti domluví skupinky ideálně po 2 – 4. Při větším počtu se už nedá ve stanu moc udržet alespoň základní pořádek 😊. Je dobré, aby stan měl větší předsíňku. S sebou budeme mít i velký stan, kde budeme vařit.
Doprava: klubový autobus
Stravování: společné
Na přípravě jídel se podílejí vždy všichni, resp. jedna ze skupin, do kterých jsou děti rozděleny. Stravování: snídaně, oběd (většinou pečivo, sýr, salám, případně polévka), svačina, teplá večeře (polévka, hlavní jídlo). Po celý den je zajištěno pro děti pití
Program: Program je zaměřen především na výcvik na vodě. Čas mezi tréninkem na vodě je využit k hrám, podnikneme i výlety do okolí.
Cena: 4000,- Kč (v ceně je zahrnuta doprava, stravování, ubytování, pronájem slalomového kanálu)
Dále bude třeba, aby měly děti uzavřené cestovní pojištění a platný cestovní doklad. Při uzavírání pojištění nahlaste, že děti jedou na vodácké sportovní soustředění a sjíždět budou řeky do obtížnosti WW II.

Informace o areálu je možné nalézt na www.wietrznice.eu
Podrobnější seznam toho, co si vzít s sebou dostanete po odevzdání přihlášky nebo ho časem najdete na www.vkslaviahk.cz kde jsou i fotky z minulých let.


Vzkazy
Vyplňte jméno Vyplňte text vzkazu
Odesláním komentáře souhlasíte se zveřejnením na této stránce · Chráněno pomocí reCAPTCHA · Soukromí · Podmínky
Žádné vzkazy.
Zneplatnit